qeep

qeep 2.60

Portal społecznościowy dla użytkowników mobilnych

Zalety

  • Dobrze zaprojektowany interfejs
  • Wiele opcji
  • Można grać w gry

Wady

  • Dużo spamerów wśród społecznosci
  • Działa niestabilnie na niektórych telefonach

Dobry
7

Qeep to portal społecznościowy przeznaczony dla użytkowników telefonów komórkowych. Oferuje dodawanie znajomych, dzielenie się zdjęciami oraz grać w gry online.

Po rejestracji w portalu otrzymujemy dostęp do jego zawartości. Możemy zobaczyć zalogowanych użytkowników, dodawać ich do naszego konta, przeglądać ich zdjęcia oraz pisać do nich wiadomości i "zaczepiać". Można również założyć swój własny fotoblog i zacząć zamieszczać w nim zdjęcia robione telefonem komórkowym. Interfejs jest wygodny co zapewnia szybkie przeglądanie serwisu i łatwe korzystanie z jego funkcji.

Serwis zarabia na wyświetlanych reklamach oraz częściowo płatnych grach online. Trudno oprzeć się wrażeniu, że duża część użytkowników qeep to spamerzy, od których możesz dostawać dziwne wiadomości. Mimo to poznasz również normalnych ludzi chętnych do wirtualnej znajomości.

Oferowana przez autorów serwisu aplikacja działająca w technologii java może nie działać do końca poprawnie na niektórych modelach telefonów.

Qeep to portal społecznościowy dla użytkowników telefonów komórkowych. Poznasz w nim ludzi, obejrzysz zdjęcia i wyślesz wiadomości tekstowe.

Najczęściej pobierane Dodatki na java

Więcej

Opinie użytkowników o qeep